Стратегія розвитку громади: опитування жителів і підприємців продовжено

Дата: 26.02.2024 11:51

У зв'язку з низькою активністю мешканців і підприємців  Городищенської громади щодо участі в опитуванні у межах розробки Стратегії розвитку прийнято рішення продовжити анкетування до моменту набрання необхідного відсотка відповідей.

Просимо максимально активізуватися! Замість критики, пропонуємо проявити ініціативу та запропонувати свої ідеї та проєкти, які обов’язково будуть враховані під час визначення пріоритетних завдань та шляхів розвитку.

У межах розроблення Стратегії розвитку Городищенської сільської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів із її реалізації проводиться опитування мешканців громади  для визначення ключових проблем/потреб, які необхідно вирішити для  розвитку громади та перспектив її розвитку в майбутньому.

Ваша думка для нас є важливою та обов’язковою і  буде врахована при визначенні пріоритетних завдань, шляхів і напрямів  розвитку Городищенської громади!

Жителі громади можуть заповнити анкету за посиланням:  анкета з вивчення думки мешканців Городищенської громади

Для підприємців громади – дещо інше опитування: анкета з вивчення думки представників бізнесу, у тому числі ФОП, що діють на території Городищенської громади

Головна мета анкет – визначити основні проблеми, що існують в громаді, та перспективи її розвитку на майбутнє.

Опитування конфіденційне, результати обробляються незалежними експертами.