В Угринові відкрили меморіальну дошку Євгену Марчуку

Дата: 16.02.2024 21:35

16 лютого 2024 року в Угринові відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь воїна Євгена Марчука — випускника місцевої школи, який загинув захищаючи територіальну цілісність України.

Фото без описуПраво відкрити меморіальну дошку було надано дружині та брату Героя.

Настоятель храму с. Угринів провів поминальний молебень та освятив пам’ятний знак.

Слова вдячності для мами Героя висловили очільниця Городищенської громади Світлана Соколюк та директорка ліцею Ольга Романюк

Представник ТЦК лейтенант ЗСУ Юрій Репчук вручив орден "За мужність" (посмертно) для дружини Євгена.

Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Євгена Марчука, який віддав найдорожче - своє життя, захищаючи кордони нашої держави.

"Відтепер пам’ятний знак на стіні ліцею буде постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг нашого земляка", - зазначають на сторінці Угринівського ліцею у Фейсбуці.

Довідково.

Стрілець-помічник гранатометника 1 десантно-штурмового взводу 1 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону, військовослужбовець військової служби за мобілізацією, солдат Марчук Євген Володимирович, 31.01.1988 р.н., вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, загинув 04 січня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі н.п. Красногорівка Донецької області.

Приймав безпосередню участь у заходах необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у соціальній мережі "Facebook".