На засіданні виконкому розглянули 25 питань порядку денного

Дата: 08.02.2024 11:15

7 лютого відбулося друге в 2024 році засідання виконавчого комітету Городищенської сільської ради, під час якого було розглянуто 25 питань порядку денного.

Виконком традиційно розглянув блок соціальних питань, які стосувалися компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, надання одноразової матеріальної допомоги у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та виділенню матеріальної  допомоги на лікування і поховання жителів Городищенської громади.

Члени виконавчого комітету затвердили звіт про виконання бюджету за 2023 рік, План основних заходів цивільного захисту Городищенської сільської ради на 2024 рік і Положення формування фонду житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території громади.

Ще кілька питань стосувалися присвоєння адрес об’єктів нерухомого майна, а також надання дозволів на відчуження майна.