У Несвічівській гімназії відбулися змагання з баскетболу

Дата: 01.02.2024 16:26
Кількість переглядів: 364

Фото без описуУ Городищенській громаді  стартував сезон ХХ Спортивних ігор школярів Волині.

Так, 24 та 31 січня, на базі Несвічівської гімназії відбулося два турніри з баскетболу - серед дівчат (3×3) і серед юнаків (3×3) у межах територіального етапу XХ СІШВ.

У першому поєдинку зійшлися 5 команд із числа школярок Городищенської ТГ – Несвічівської гімназії, Шклинського, Городищенського, Сенкевичівського та Колодеженського ліцеїв. У другому - змагалися команди юнаків із усіх семи закладів громади.

За результатами змагань Кубок переможця / І місце здобула команда дівчат із Несвічівської гімназії та команда юнаків із Угринівського ліцею; ІІ місце – учениці Шклинського ліцею / учні Городищенського ліцею; ІІІ місце - команда дівчат Городищенського ліцею / команда юнаків Шклинського ліцею.

Призери відзначені кубками, медалями та грамотами гуманітарного відділу Городищенської сільської ради.

Всі учасниці та учасники мали змогу показати свої навики та отримали позитивний настрій.

Щиро дякуємо організаторам баскетбольних турнірів і гравцям. Вітаємо переможців! Бажаємо подальших спортивних здобутків!

Більше інформації та фото на сторінці гуманітарного відділу у Фейсбуці.