Управління соціальної та ветеранської політики Луцької РДА інформує

Дата: 01.02.2024 14:01

Управління соціальної та ветеранської політики Луцької райдержадміністрації Волинської області надає інформацію щодо відпочинку для членів сімей осіб, які загинули або померли внаслідок антитерористичної операції та/або проведення операції Об’єднаних сил, Захисників і Захисниць України, сім’ям осіб, які загинули або померли внаслідок Революції Гідності, у комунальних санаторно-курортних закладах області.

У 2024 році безкоштовний відпочинок терміном 7 днів буде проводитися на базі Волинського обласного санаторію "Лісова пісня" та комунального підприємства санаторій матері і дитини "Пролісок".

Для сімей загиблих необхідно подати такі документи: заява, копія посвідчення члена сім’ї загиблого (виданого структурними підрозділами соціального захисту), довідка (для неповнолітніх дітей).

Разом з тим у відомстві зазначають, що санаторій "Пролісок" розпочинає роботу з 05 лютого 2024 року, санаторій "Лісова пісня" - з березня 2024 року.

Заява на відпочинок у 2024