Благодійна технічна допомога від УВКБ ООН

Дата: 11.01.2024 13:28

Фото без описуФото без описуДля організації безперебійної роботи соціальної сфери Городищенської громади, а саме – структурного підрозділу соціального захисту населення сільської ради та Служби в справах дітей, передано офісну техніку у вигляді ноутбука.

Благодійна технічна допомога, що надійшла у Городищенську сільську раду від Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців 10 січня 2024 року,  сприятиме покращенню умов роботи з питань цифровізації та діджиталізації, організації надання соціальних послуг сім’ям із дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб та у складних умовах воєнного часу буде використана за призначенням.

Передача ноутбука відбулася за участі голови Городищенської громади Світлани Соколюк шляхом підписання угоди про передачу права власності на активи УВКБ ООН через пожертвування.